Úvod O místě Apartmány Tipy na výlet Autem do ČH Galerie Co s sebou Kontakt

Kontakt

Rezervace bohužel nejsou možné. Je to tedy vhodnější pro lidi, co rádi cestují naslepo. Vzhledem k odlelhlé poloze je zde však většinou volno. Pokud byste měli zájem o nejaké konkrétnejší informace, které jsem zde neuvedl, tak se ozvěte. V poslední době ale bohužel nemám moc čas, takže odpověď může chvíli trvat.

Pokud raději preferujete dovolenou s rezervovaným ubytováním, zkuste portál invia.
Invia je největším prodejcem online-zájezdů v ČR. Pokud hledáte zájezd, určitě si zde vyberete z široké nabídky standardních zájezdů, i last-minute zájezdů.


Černá Hora

Cesta:
Pokud prijíždíte směrem od Petrovacu, je to 4. odbočka doprava za benzínovou stanicí v Buljarici. Pro kontrolu, že jste odbočili správně, by za odbočkou měl být zákaz vjezdu autobusům. Pojedete po cestě stále rovně, až uvidíte malý bílý domeček asi 2x2 metry. Před ním je odbočka vpravo a po té se vydáte. Zde začíná velmi špatná cesta bez asfaltu. Není vhodná pro auta se sníženým podvozkem.
Cesta Vás přivede až na pláž. Asi 20 metrů před pláží je odbočka vlevo, hned za touto odbočkou je dům Djukovičů (bohužel jsem si ho nevyfotil, takže se musíte zeptat). Pokud pojedete po této cestě dál, odjedete k domu Ivanovičů (foto viz apatrmany).

E-Mail pro zpětnou odpověď:
Vaše Jméno:
Text Zprávy:
 
 
Advokátní kancelář

auto jork
Tvorba www stránek

Cerná Hora